Tag: black ops cold war zombies

Harta e fundit e Black Ops – Cold War Zombies vjen në 7 Tetor
Fansat e Call of Duty: Black Ops - Cold War do të shijojnë një hartë të fundit të Zombies duke filluar javën e ardhshme. Harta e re, Forsaken, do të jetë në dispozicion falas më 7 tetor, njoftoi Treyarch. Tifozët…
3 këshilla si të mbijetoni në Cranked në Cold War Zombies
Update i ri në Black Ops Cold War ka sjellë shumë ndryshime dhe një ndër këto ndryshime është ardhja e Cranked në Zombie Mode. Cranked është një game mode shumë ndryshe nga mode e tjera që jeni mësuar dhe ardhja…
Si të luani Black Ops Cold War Zombies falas në PC dhe konsola
Bazuar dhe në njoftimin tonë 2 ditë më parë, Black Ops Cold War Zombies është tashmë falas për tu luajtur për 1 javë Sipas Activision, ata që nuk kanë lojën tani mund të kenë akses falas në mode-in e lojës…
Patch i fundit i Cold War bën që armëve t’i rritet niveli më shpejt
Weapon XP është rritur përgjithmonë në multiplayer dhe Zombies Lojtarët e Call of Duty: Black Ops - Cold War që bluajnë për kamot e armëve mund të jenë të qetë. Vetëm dy javë pas lëshimit, Treyarch po rrit përgjithmonë normat…
Zhvilluesi i Cold War përgjigjet ndaj xp rates të Zombies
Treyarch i është përgjigjur një çështjeje të re që po ngadalëson lojtarët solo të zombies në Black Ops Cold War Lojtarët raportuan se rritja e shpejtë e armëve të tyre ishte bërë gjithnjë e më e ngadaltë. Disa eksperimente nga…
Këto janë armët që duhet të përdorni në Black Ops – Cold War: Zombies
Ja çfarë mendojmë se janë armët më të mira për t'u përdorur në Zombies Survival in Black Ops Cold War Zombies përcaktohet nga shumë faktorë, por jo shumë janë më të rëndësishëm sesa arma që ju vendosni të merrni në…
Black Ops Cold War shfaq të gjitha informacionet për Zombies
Disa detaje të Zombies janë zbuluar Me vetëm disa javë që kanë mbetur deri në daljen e Call of Duty: Black Ops Cold War, lojtarët dhe fansat kanë kthyer vëmendjen e tyre tek ajo që vjen në titullin e ri.…
Shihni trailerin e ri të çmendur të Zombies në Black Ops – Cold War
Modaliteti co-op i mirënjohur kthehet këtë vjeshtë Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies u zbulua zyrtarisht në një trailer të ri para pak orësh pasi u zbulua më parë nga komuniteti. Pas shumë leaks nga dataminers, më në…