Tag: black clover

Shikoni këtë cosplay të Nero nga Black Clover
Një cosplay mjaft i arrirë i Black Clover ka sjellë Nero! Në fillim të këtij viti, anime i dha fund serialit me 170 episode mbresëlënëse. Ndërsa seria manga origjinale e Yuki Tabata po vazhdon përtej asaj ku anime përfundoi, dhe…
Black Clover tregon magjinë më të fuqishme të Magna
Black Clover ka sjellë disa ndryshime në kapitujt më të rinj të kësaj serie në manga. Dhe më e fundit është ajo e Magna i cili ka treguar së fundmi një prej magjive më të fuqishme të tij. Teksa faza…
Finalja e Black Clover zbulon të ardhmen e serisë
Black Clover ka përfunduar dhe fansat nuk janë të lumtur. Finalja na ka kujtuar të gjithëve se të gjitha gjërat e mira kanë një përfundim, por fansat e kësaj serie magjike nuk menduan se do të duhej të ndaheshin kaq…
Konfirmohet se do te lëshohet një film Black Clover
Botuesi japonez Shueisha Inc njofton se një film Black Clover është në proces, së bashku me debutimin e një teaser trailer. Bazuar në serinë manga me të njëjtin emër nga Yūki Tabata, historia e Black Clover përqendrohet në një djalë të quajtur Asta…
Black Clover zbulon më shumë rreth trajnimit të Asta me fuqitë e tij të reja
Së fundmi manga e Black Clover zbulon më shumë detaje rreth Asta dhe fuqive të tij të reja Kapitulli më i fundit i Black Clover ka filluar të tregojë më shumë rreth trajnimit të Asta me fuqitë e tij të…
Black Clover zbulon emrin e Devil të Asta (Spoilers)
Ngjarjet e fundit në Black Clover zbulojnë shumë sekrete për të cilat fansat kishin pritur një kohë të gjatë Devil brenda grimmoire të Asta ka qënë një prej mistereve kryesore që historia e Black Clover e krijuar nga Yuki Tabata…