Detroit: Become Human do të lançohet në PC këtë vjeshtë
Loja do të vijë gjithashtu me një demo Trilogjia ekskluzive për Playstation e Quantic Dream e lojërave narrative do të vijë në PC, dhe tashmë dimë dhe datën se kur. Heavy Rain, Beyond: Two Souls dhe Detroit: Become Human do…
Tre lojëra ekskluzive në Playstation vijnë për PC në Epic Store
Heavy Rain, Beyond: Two Souls dhe Detroit: Become Human do të vijnë së shpejti në PC Tre lojëra ekskluzive për Playstation, të dizenjuara nga studio e David Cage, Quantic Dream, do të vijnë në PC nëpërmjet Epic Games Store. Këto…