fbpx

Tag: bella ramsey

Vendoset kasti i aktorëve që do të luajnë në serialin e The Last of Us
Yjet e Game of Thrones, Pedro Pascal dhe Bella Ramsey do të portretizojnë Joel dhe Ellie në shfaqjen televizive të HBO, The Last of Us. Siç raportohet nga media të ndryshme, Pedro ‘Oberyn Martell’ Pascal, i njohur gjithashtu për rolin…