Platinum Games premton “njoftime të mëdha” për 2020
Platinum Games ka sjellë disa nga lojërat më të mira në dy gjeneratat e fundit, që nga Bayonetta në Nier: Automata dhe duket se studioja ka prapë projekte në horizont. Sado që projektet e reja të Platinum kanë qëndruar të…