fbpx

Tag: battlefield 3

Pse Insider e quan Battlefield 6 thjesht një përmirësim i Battlefield 3?
Për lojën e re të shumëpritur Battlefiled 6, të zhvilluar nga DICE dhe EA ka kohë që po flitet tashmë. Shumë të dhëna ose lajme që kanë dalë rreth lojës nuk kanë rezultuar të vërteta përveç atyre që publikohen nga…
Një remaster i Battlefield 3 mendohet të jetë në punë e sipër
Më herët gjatë kësaj jave Electronic Arts postoi update-in final për Battlefield V. Një vazhdim i lojës është në punë e sipër për 2021, por një thashethem i ri sugjeron se një version remastered i Battlefield 3 është gjithashtu planifikuar…