Loja e re e Batman mund të njoftohet më herët nga ç’pritej
Si një periudhë ku dinamikat e industrisë së gaming po ndryshojnë me ritme masive, lojërat do fillojnë të njoftohen njëra pas tjetrës në Gamescom gjatë muajit gusht. Në Xbox kishim hyrjen e parë të kësaj inciative të quajtur Summer Game…
Batman me Robert Pattinson është shtyrë për në nëntor të 2021
Blockbuster-i i fundit që është dashur të pezullojë planet për shkak të pandemisë së coronavirus është The Batman i Matt Reeves, me Robert Pattinson në rolin e protagonistit. Warner Bros ju desh të shtynte Wonder Woman 1984 nga qershori në…
Batman dhe Harry Potter pritej të kishin zbulime në E3
E3 2020 është anulluar zyrtarisht, dhe me siguri asnjë publikues tjetër nuk do të jetë aq i tronditur nga lajmet sa Warner Bros. Interactive. Thashethemet në lidhje me listën e ardhshme të Warner Bros., përfshirë këtu lojën e tyre të…
Dalin fotot e para të Batmobile nga filmi i ri, The Batman
Matt Reeves është lloji i regjisorit që fansave të Batman i duhet shumë. Pasi ka shpërndarë pamjet e camera test të Robert Pattinson me kostum si Lakuriqi i Natës, në filmin e ri The Batman, regjisori tani ka zbuluar mjetin…
Shfaqen foto të reja të kostumit të Batmanit të Robert Pattinson
Batman pritet të dalë në kinema në 25 qershor 2021 Fotografitë më të qarta të veshjes së Robert Pattinson u zbuluan sot. Këto foto të reja dhe një video janë marrë si duket gjatë një xhirimi të një vendndodhjeje në…
Mendohet se loja e re e Batman do të jetë një reboot i plotë
Janë përhapur fjalë se loja e re e Batman do të jetë një reboot për seritë e Arkham. Sipas një burimi të brendshëm, Sabi sugjeron se loja e re do të jetë një reboot i plotë. Sabi njihet për përhapjen…
Zbulohet kostumi i Batman i Robert Pattinson në një kamera test
Takoni Caped Crusader-in tuaj të ri Filmi tjetër në Batman është gati një vit e gjysmë larg, por tani kemi pamjet tona të para të Robert Pattinson si Batman. Të enjten, regjisori dhe bashkë-shkrimtari i Batmanit, Matt Reeves postoi një…
Zbulohet logoja e fundit e lojës më të re Batman Arkham
Një vazhdim i ri i serisë Batman Arkham po vjen së shpejti nga WB Montreal, studioja e cila më parë lëshoi ​​lojën e mëparshme, Arkham Origins në 2013. Ju mund ta shihni logon e plotë më lart, por ajo vjen…
Bashkëpunimi Fortnite x Batman vjen tashmë brenda në lojë
Luftoni në Gotham City dhe jini Batman! Bashkëpunimi midis Batman dhe Fortnite dihej që do të vinte në lojë për shkak të leaks dhe duke se e ka bërë këtë gjë në Batman Day. Ai do të vazhdojë për dy…
Si të shikoni permierën e bashkëpunimit Fortnite x Batman?
Merrni shpërblime duke ndjekur në faqen tonë livestream-in që nis sot në orën 14:00 Bashkëpunimi Fortnite x Batman do të vijë këtë fundjavë dhe sot do të keni mundësi të shikoni premierën e tij. Epic Games ende nuk ka dhënë…