Tag: batgirl

Filmi i Batgirl anullohet dhe nuk do të dalë
Filmi i Batgirl i konfirmuar vjet mesa duket nuk do e shohë ndonjëherë dritën e diellit E keni parasysh Batgirl? Asnjëherë nuk morëm një trailer, por vitin e kaluar, u konfirmua zyrtarisht se filmi i Warner Bros do të ishte…
DC Super Hero Girls: Teen Power Review
Në kohet e sotme, kur flasim për superheronjtë e DC, na kujtohet imazhi i superheronjve serioze dhe të errët që kemi parë në filmat dhe serialet e DCEU. Megjithatë, seriali DC Super Hero Girls, nga ku është bazuar edhe DC…
Zbulohet Gotham Knights, loja e re Batman ku ai ka vdekur
Në vend të Batman do të kemi katër heronj të rinj E zbuluar dje gjatë DC Fandome, Gotham Knights është loja e re nga WB Games Montreal dhe ajo ka në qëndër katër pasardhësit e Batman. Batgirl, Robin, Nightwing dhe…