Tag: bandai

Elden Ring mund të sjellë një anime dhe më shumë
Elden Ring është një ndër lojërat më të suksesshme të momentit duke shitur mbi 12 milion kopje kudo në botë. Dhe tashmë publikuesi i lojës, Bandai Namco është shprehur se dëshiron ta zgjerojë Elden Rin “përtej” industrisë së lojërave. Por…
Zbulohen më shumë detaje rreth gameplay i Elden Ring
Së fundmi Bandai Namco dhe zhvilluesi i serisë së lojërave Souls dhe Sekiro, FromSoftware, ka zbuluar gameplay e lojës së tyre të ardhshme të quajtur Elden Ring. Gameplay në fjalë u shfaq në kanalin e Bandai Namco në YouTube duke…
Elden Ring është në fazat e fundit të zhvillimit
Në një intervistë të dhënë së fundmi, Yasuhiro Kitao i FromSoftware ka dhënë një intervistë me median japoneze Famitsu ku ka zbuluar të dhënë të reja rreth lojës së tyre të ardhshme, Elden Ring. Në këtë intervistë, Yasuhiro Kitao është…
Tales of Arise Review
Tales of Arise është loja më e fundit nga seria e lojërave Tales të Bandai Namco , e cila kësaj here sjell një JRPG argëtuese plot aksion bashkë me një  histori goxha interesante e cila ka të metat e saj.…
Scarlet Nexus Review
Bandai Namco ka sjellë lojën e saj më të fundit e cila i transporton lojtarët në një botë ndryshe nga ato me të cilat jemi mësuar. Scarlet Nexus iu çon një botë anime të stilit brainpunk ku krijesa të çuditshme…