Tag: bakugo

My Hero Academia zbulon rrezikun që sjell All Might
My Hero Academia shpjegoi rrezikun e vërtetë të All Might për Izuku Midoriya me kapitullin më të ri të serisë! Arc final i serisë origjinale manga të Kohei Horikoshi tani është në aktivitet të plotë dhe me çdo kapitull të…
My Hero Academia debuton pamje nga episodi 101
My Hero Academia ka kaluar shumë me sezonin e pestë në vetëm një arc, por ka edhe më shumë për të treguar. Fansat po presin që shfaqja të trajtojë një nga arc e saj më të errët deri tani në…