Tag: bad news eagles albania

Bad News Eagles është ekipi i parë që ftohet në Elisa Invitational Spring 2022
Bad News Eagles kohët e fundit ka bërë goxha arritje duke marrë pjesë në tournament dhe evente goxha të mëdha. Dhe kësaj here Bad News Eagles është ekipi i parë ftohet në Elisa Invitational Spring 2022. Kjo gjë është bërë…
Bad News Eagles kualifikohet për PGL Major Legends Stage
Kjo javë ka qenë një javë goxha e rëndësishme dhe e vështirë për ekipin e Bad News Eagles të cilët kanë qenë pjesë e PGL Major Antwerp 2022 Challengers Stage. Pas përballjeve me ekipe të ndryshme goxha të forta nga…
Si po ecën Bad News Eagles në PGL Major Antwerp 2022
Ditën e djeshme ekipi i Bad News Eagles nisi përballjet e para në tournament e PGL Major Antwerp 2022. Por si po ecën Bad News Eagles në PGL Major Antwerp 2022 deri më tani? Përballja e parë ishte më 9…
Bad News Eagles humb ndaj NIP, s’kualifikohet nga Blast Premier
Bad News Eagles ishte pjesë e BLAST Premier Spring Showdown 2022 Europe dhe ku u përball gjatë ditës së djeshme kundër ekipit të Ninjas in Pyjamas. Gjatë përballjes së tyre kundër NIP, ekipi i BNE fatkeqësisht humbi me rezultatin 2…
Bad News Eagles kualifikohet në PGL Major Antwerp 2022
Gjatë kësaj jave Bad News Eagles ka qenë pjesë e tournamentit të PGL Major Antwerp 2022: European RMR B i cili iu ofronte një shans për t’u kualifikuar në PGL Major Antwerp 2022. Dhe pas shumë vështirësish dhe pengesash, BNE…
Kur dhe kundër kujt do të përballet Bad News Eagles në PGL
Që prej krijimit të ekipit të tyre, Bad News Eagles kanë patur një sukses goxha të madh duke u kualifikuar në evente të ndryshme. Dhe tashmë PGL po zhvillohet dhe BNE është pjesë e këtij eventi. Por kur dhe kundër…