Tag: Baby Shark

Crossover midis PUBG Mobile dhe Baby Shark po na lë pa fjalë
Kemi parë crossovers nga më të ndryshmit që ndoshta nuk mund t’i kishim parë kurë. Por crossover i fundit midis PUBG Mobile dhe Baby Shark na ka lënë pa fjalë fare. Baby Shark është një këngë dhe video goxha popullore…
Një film i Baby Shark po vjen nga Paramount
Muajin e kaluar, video e YouTube Baby Shark arriti një rekord me mbi 10 miliardë shikime. Dhe tashmë Paramount ka njoftuar se një film i Baby Shark do të vijë së shpejti. Filmi në fjalë është do të prodhohet nga…
“Baby Shark” është video e parë në YouTube që ka arritur 10 miliardë shikime
Billboard raporton se kënga e fëmijëve aq tërheqëse nga Pinkfong është bërë videoja e parë që ka arritur 10 miliardë shikime në YouTube. Dhe askush nuk ka gjasa t’i arrijë këto shifra tani së shpejti. Video "Despacito" e Luis Fonsi,…