Avengers: Endgame është filmi me fitimet më të mëdha në histori
Robert Downey Jr. mendohet të ketë marrë $55 milionë për rolin e tij si Iron Man. Avengers: Endgame është filmi me suksesin më të lartë komerçal të të gjitha kohërave, me $2.79 miliardë në box office. Filmi ishte tmerrësisht i…
Avengers: Endgame kalon Avatar në US Box Office
A do mund t'ia kalojë edhe në botë? Avengers: Endgame ka kaluar zyrtarisht në fitime filmin e Avatar. Filmi fantastiko shkencor i James Cameron doli në 2009 dhe le të themi që falë efekteve vizuale të avancuara për kohën arriti…
Detective Pikachu dhe Avengers dominojnë box office
Avengers vazhdon të mbetet në vend të parë. Raportimet e reja dhe të freskëta nga box office kanë ardhur dhe duket se Avengers: Endgame nuk është i vetmi film që ka magjepsur publikun. Detective Pikatchu, me Ryan Reynolds pati një…
Avengers: Endgame ia kalon Titanic me $2.2 miliardë në vetëm 11 ditë
Filmi i 22 i sagës së Marvel vazhdon të thyeje rekorde. Avengers: Endgame është duke e qarë në box office. Pas një fundjave të dytë në vend të parë, filmi arriti shifrën e $2.188 miliardë në mbarë botën në vetëm…
PewDiePie mendon se strategjia e Marvel për Spoilerat e Avengers:Endgame është budallik
Të gjithë këtu e dimë shumë mirë se spoilerat e Avengers: Endgame kanë shkatërruar shumë miqësi, na kanë bërë të urrejmë përkohësisht faqet e memeve (@plnkmani) dhe gjithashtu kanë sjellë konflikte fizike. Të gjitha këto mëse të arsyetueshme nëse dikush…
Një lojtar i LoL është dëbuar sepse bëri spoil Avengers: Endgame
Riot i ka bërë ban lojtarit për tre ditë Një lojtar i League of Legends sapo vërtetoi nuk është mirë të japësh spoliera për Avengers: Endgame, as brenda lojës. Nuk do të gjeni asnjë spoiler rreth filmit në artikull, sepse…
Endgame vjen edhe në Garena Free Fire, por jo ashtu siç prisnim
Rrjetet sociale të lojës i emocionuan vërtet lojtarët Pa asnje dyshim, premiera e Avengers: Endgame ka qenë tema kryesore e kësaj jave. Filmi ka mbushur kinematë nëpër botë duke thyer rekorde e suksesi i tij duket se nuk do të…
Fortnite i bën tribut Stan Lee në LTM e saj të re të Avengers: Endgame
Excelsior! Crossoveri i Fortnite me Avengers: Endgame solli një atmosferë shumë të këndshme në lojë. Lojtarët mund të luajnë ose nga ana e Thanos ose nga ana e Avengersave, por pavarësisht kësaj, tributi ndaj ideatorit të të gjithë Marvel, të…
Çdo gjë që duhet të dini për LTM Endgame në Fortnite
Avengers: Endgame ka premierën këtë javë dhe ne në GameOn sigurisht që nuk iu kemi lënë ta harroni. Jo me të vërtetë kemi postuar pafund gjëra për Endgame-in, nëse nuk e dinit deri tani, ku paskeni qenë. Gjithsesi një nga…
Edhe Fortnite është e emocionuar për Avengers: Endgame
Një tjetër event i Avengers është duke ardhur në lojë Vitin e shkuar me rastin e Avengers: Infinity War, në Fortnite patëm një LTM me Thanos. Sigurisht që as këtë vit nuk mund të mungonte prezenca e Marvel dhe sipas…