Tag: Avatar: The Last Airbender

Avatar vjen me një crossover të madh në Brawlhalla
Pas crossover të fundit me Assassin’s Creed, Brawlhalla na prezanton me një crossover komplet të ri. Crossover i kësaj radhe vjen me serinë e famshme të animuar, Avatar: The Last Airbender, dhe që sjell karaktere të reja dhe më shumë.…
Avatar: The Last Airbender zbulon detaje mbi filmin e ri
Adhurues të Avatarit, koha juaj për të shkëlqyer po vjen! Nickelodeon Animation dhe Paramount Animation njoftuan disa kohë më parë se Avatar: The Last Airbender ishte larg nga përfundimi. Me projekte të reja në punë, ishte vetëm një çështje kohe…
Avatar: The Last Airbender mund të vijë në PS5
GameMill Entertainment duket se do të lançojë një lojë të re Avatar: The Last Airbender për PS4 dhe PS5 këtë vit. Loja e re ekskluzive Avatar, e quajtur Quest for Balance, është renditur në Amazon Japan për PS4 dhe PS5…
Avatar: The Last Airbender mund të sjellë dy lojëra të reja MMORPG dhe RPG
Avatar: The Last Airbender është ndër TV Show më të famshëm dhe sipas një thashethemi që po qarkullon së fundmi, seria mund të sjellë edhe dy lojëra të reja. Raportuar nga website Avatar News, thuhet se dy lojëra të zhanrit…
Imazhet e para të Avatar: The Last Airbender zbulojnë cilët do të jenë aktorët
Imazhet e Netflix të Avatar:The Last Airbender zbulojnë grupin e aktorëve të shfaqjes, duke përfshirë yjet që luajnë Aang, Katara, Sokka dhe Zuko. Shfaqja është një adaptim live-action i serialit të animuar me të njëjtin emër që u shfaq nga…
Seriali i Avatar zbulon aktorët
Shfaqja televizive Avatar e Netflix, thuhet se ka gjetur aktorët për Aang, Katara, Sokka dhe Zuko, dhe fansat po ndihen optimistë me kujdes për aktrimet. The Last Airbender, nga regjisori M. Night Shyamalan, është tallur për portretizimin e dobët të…
Krijuesit e Avatar zbulojnë histori të reja për këtë seri të animuar
Avatar: The Last Airbender mund të marrë disa spin-off series të ngjashme me The Legend of Korra Që prej fundit të Avatar: The Last Airbender në Korrik 2008 dhe deri më tani kjo seri e animuar ka patur shumë rritje…
Avatar: The Last Airbender merr një intro të frymëzuar nga Game of Thrones
Një fans i Avatar rikrijoi intron e The Last Airbender në stilin e një nga sekuencave hapëse më të njohura të Game of Thrones. Ky projekt riimagjinon animimin e Nickelodeon në një mënyrë që ju se keni parë kurrë më…