Tag: avalanche studios

Hogwarts Legacy do të zbulojë detaje të reja dhe gameplay këtë javë
Sony ka njoftuar së fundmi se një edicion special i State of Play do të vijë këtë javë përsëri por kësaj here do të jetë i fokusuar vetëm në lojën e shumëpritur të Hogwarts Legacy. Hogwarts Legacy i cili po…
Data e lançimit për Hogwarts Legacy shfaqet online, dhe nuk është larg
Nuk është sekret që Harry Potter RPG Hogwarts Legacy është një nga publikimet më të pritura të lojërave të viteve të ardhshme. Fansat anembanë botës humbën mendjen kur Avalanche Software tregoi një vështrim të parë në open-world wizarding school vitin…
Sa do ju kushtonte të shkonit në shkollën e Harry Potter?
Marrja e asaj letre, e pergamenit për praniminnga Hogwarts ishte një ëndërr për shumë lexues të rinj që u rritën me librat Harry Potter, dhe disa ende thonë se magjia dheemocioni i kësaj shkolle imagjinare nuk është zbehur. Por, sa…
Hogwarts Legacy është loja më e re Harry Potter
Hogwarts Legacy do të jetë open world dhe do të vijë për PS5, Xbox Series X dhe PC Loja më e re Harry Potter e quajtur Hogwarts Legacy do të vijë vitin që vjen në platformat si PC, Xbox Series…
Just Cause 4 Review
E njoftuar në E3 2018, loja aksion-aventure Just Cause 4 për PS4, Xbox One dhe Windows PC ju vendos në rolin e protagonistit të serive Rico Rodriguez. Në Just Cause 4 ju do të përshkoni rrugën e vendit ekzotik të quajtur…