Tag: attack on titan final season

Forma finale e Eren në Attack on Titan ka më në fund një emër
Spoilers për Attack on Titan më poshtë!!! Sezoni i fundit i Attack on Titan(shpresojmë të jetë i fundit) pritet të vijë në fillim të vitit 2023 dhe tashmë autori i serisë i ka dhënë më në fund formës finale të…
Çfarë duhet të shohin fansat e anime këtë sezon dimri
Sezoni i dimrit ka ardhur dhe si gjithmonë anime të reja nisin transmetimin e tyre. Por cilat janë anime që duhet të ndiqni gjatë këtij sezoni? GameON iu sjell një listë me anime më interesante për t’u ndjekur. Attack on…
Pse nuk u shfaq episodi 73 i Attack on Titan dhe kur do të vijë?
Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) është bërë një pjesë thelbësore i pasditëve të së dielës për fansat e anime-ve, duke sinjalizuar gjithashtu fundin e fundjavës.  Fatkeqësisht këtë javë nuk ishte kjo çështja, sepse episodi 73 - ose episodi 14…
Finalja e Attack on Titan premton një fund epik
Por a është ky me të vërtet fundi? Sezoni i fundit i Attack on Titan është afër episodit të tij të fundit dhe një trailer i publikuar së fundmi po çmend fansat e anime. Nuk është akoma e qartë se…
Eren shfaq formën e tij më të fundit si Titan (SPOILER)
Me lançimin e kapitullit të parafundit të manga-s të Attack On Titan, lexuesit tashmë kanë parë formën më të fundit të Eren Yaeger si titan. Me vetëm një kapitull larg fundit të errët të Hajime Isayama, Kapitulli 138 përfundoi me…
Kjo vdekje bën që fansat e Attack on Titan të mbajnë zi dhe të vuajnë
Fansat e Attack on Titan mbajnë zi për vdekjen e fundit që ka ndodhur (Spoilers) Gjithmonë fansat e Attack on Titan janë suprizuar nga vdekjet e papritura që kjo seri ka sjellë. Dhe vdekja më e fundit që ka ndodhur…
Momentet kryesore të Attack on Titan që duhet të rikujtoni para sezonit të katërt
Cilat janë momentet që duhet të rikujtoni nga sezonet e kaluara të Attack on Titan? Shumë anime të ndryshme ka arritur të krijojnë një audiencë i cili i qëndron gjithmonë besnik por komuniteti që Attack on Titan ka është një…
Attack on Titan zbulon formën e re Titan të Eren (Spoiler)
Kapitujt e fundit na tregojnë formën e të Eren dhe se çfarë do të ndodh në të ardhmen Kapitulli më i fundit i manga së Attack on Titan na çon më afër fundit dhe na ka dhënë pamjen e plotë…