Nvidia zbulon monitorin e parë 360Hz G-Sync
Monitori i parë 360Hz u zbulua gjatë CES Nvidia zbuloi ditën e djeshme monitorin më të shpejtë në botë për gaming dhe esports, ASUS ROG Swift 360Hz. Ky monitor ka një madhësi prej 24.5 inch dhe suporton një rezolucion prej 1080p…