Tag: Astroworld

PewDiePie kritikon Travis Scott rreth incidentit në koncertin e fundit
Reperi i njohur Travis Scott është nën kritika pasi nuk e ndaloi performancën e tij live në Astroworld kur një rrëmujë po ndodhte mes publikut ku humbën jetën 8 persona dhe disa të tjerë të plagosur. Scott ka publikuar një…