Tag: Armin

Attack on Titan zbulon një sekret të dhimbshëm(SPOILER)
Attack on Titan ka shpalosur çdo gjë në sezonin e tij të fundit, me betejën midis Eldianëve të Paradisit dhe ushtarëve të Marley duke marrë një kthesëme Eren Jaeger që merr fuqinë e Founding Titan. Tani, fansat kanë zbuluar një…
Kur do të jetë finalja e Attack on Titan?
Episodi i fundit i serialit anime të Attack on Titan është afër dhe me Scout Regiment që përpiqen të ndalojnë Eren Jaeger, është koha perfekte për t’u dhënë më shumë informacion fansave. Megjithëse përshtatja e anime po pëson një vonesë…
Attack on Titans: A do të jetë në gjendje Mikasa ta shpëtojë Eren?
Attack on Titan ka shumë nga sezoni i katërt, dhe disa personazhe janë më shumë në rrezik se Mikasa. Ju mund të mendoni se Eren është ende në krye të serialit, por dodhia e tij e fundit kundër aleatëve të…
Fansja e Attack on Titan krijon cosplay Titanët
Nëntë cosplay e reja të mahnitshme vijnë të gjitha nga grimierja dhe artistja e bojës së trupit, Yaiza Perez. Duke përdorur kryesisht paruke, lente me ngjyra dhe bojë trupi, ajo ishte në gjendje të portretizonte të nëntë Titanët origjinalë, të…
Attack on Titan lançon Colossal Titan më të frikshëm të serialit
SPOILER ALERT Attack on Titan ka qenë një sukses në dekadën e fundit dhe nuk do të kalojë shumë kohë që seriali të përfundojë Shfaqja po shkon drejt fundit me sezonin e katërt, dhe deri më tani, të gjitha gjërat…
Shtyhet episodi i fundit i Attack on Titan
Faqja zyrtare e adaptimit të anime të Attack on Titan zbuloi se episodi i fundit i serialit (episodi 87) do të shtyhet për shkak të një programi special që do të transmetohet në atë moment. Sezoni i fundit i Attack…
Eren Jaeger është protagonisti më interesant në anime
Nuk ka pasur kurrë një personazh në anime si Eren Jaeger i Attack On Titan, madje edhe para sezonit të fundit të serialit. Duke humbur nënën e tij dhe duke i larguar mundësitë që bota përtej ofronte në episodin e…
Attack on Titan zbulon fuqinë sekrete të Erenit
SPOILER ALERT Attack on Titan ka kaluar më shumë se një dekadë me Eren dhe fansat ndihen sikur e njohin shumë mirë personazhin. Gjithçka ka filluar të ndryshojë në sezonin e katërt, dhe nuk është e vështirë të kuptosh historinë…
Attack on Titan emocionon me një update nga Mikasa
Spoiler alert Nëse ka një serial që di se si t'i tërheqë fansat, ai do të ishte Attack on Titan. Anime është krahasuar me Game of Thrones në mënyrën se si shkon historia me heronjtë e saj, dhe sezoni i…
Attack on Titan zbulon detaje të reja mbi episodet e reja
Pas vitesh transmetim, Attack on Titan është më në fund gati për t'i dhënë fund historisë së tij epike. Anime grumbulloi një numër të lart të fansave, kështu që ka kuptim që të gjithë sytë janë te rikthimi i sezonit…