Tag: arkane studios

Deathloop Review
Deathloop është një lojë paradoks, ku koha është një element i rëndësishëm dhe të cilën duhet ta menaxhoni. Protagonisti i Deathloop është Colt Vahn i cili ka ngecur në një timeloop dhe është duke u përpjekur dëshpërimisht që të dalë…
Shihni këtë gameplay të fundit të Deathloop
Arkane Studios dhe Bethesda Softworks treguan një trailer gameplay nëntë minutëshe për Deathloop në Sony's State of Play. Trailer ofroi një pamje të re në lojën me stil assassination të studios. Deathloop zhvillohet në një cikël kohor në një ishull…
Microsoft njofton Redfall, një shooter me vampirë
Para pak mbylljes së prezantimit të saj të E3, Microsoft na surprizoi me një lojë plotësisht të re të quajtur Redfall e cila vjen nga studio pas  serisë Dishonored, Arkane Studios. Redfall bën fjalë për një qytet i cili është…
Deathloop prezanton trailer e ri të quajtur Déjà Vu
Arkane Studios dhe Bethesda Softworks kanë sjellë një trailer të ri për Deathloop, e cila është një lojë ekskluzive për PlayStation 5, gjatë eventit online State of Play. Trailer më i fundit i Deathloop është i mbushur plot me aksion…
Trailer i ri na tregon më shumë rreth Deathloop
Deathloop, një lojë ndryshe nga të tjerat ku do t’iu duhet të memorizoni gjithçka Deathloop është loja më e re që do të vij nga publikuesi Bethesda dhe kompania zhvilluese Arkane Studios. Trailer i ri u zbulua gjatë eventit të…