Tag: ark

Merrni falas një prej lojërave më të mira multiplayer në Steam
Gjatë showcase të Xbox dhe Bethesda gjatë Summer Game Fest, u konfirmuar se Ark 2 do të vijë më 2023 dhe do të jetë pjesë e Xbox Game Pass që prej Day One. Dhe për ta festuar këtë gjë, loja…
Ark sjell një trailer për Ark: The Animated Series
Seria e animuar e Ark do të sjellë shumë personazhe të famshëm Së fundmi loja multiplayer survival ka sjellë një trailer të shkurtër rreth një serie të animuar të quajtur Ark: The Animated Series e bazuar në lojën Ark. Por…