Tag: ARK: Survival Evolved

Merrni falas një prej lojërave më të mira multiplayer në Steam
Gjatë showcase të Xbox dhe Bethesda gjatë Summer Game Fest, u konfirmuar se Ark 2 do të vijë më 2023 dhe do të jetë pjesë e Xbox Game Pass që prej Day One. Dhe për ta festuar këtë gjë, loja…
Lojëra falas për PC, Steam dhe Xbox për këtë fundjavë nga 11 deri në 13 qershor: Control, FIFA 21
Si çdo fundjavë ne ju ofrojmë një seri propozimesh për të luajtur gjatë këtyre ditëve plotësisht falas, ndër të cilat nuk duhet të nxjerrim në pah asgjë më pak se një lojë të shkëlqyeshme si Control, të cilin mund ta…