Tag: aquaman

Jason Momoa mund të bëjë një film me ‘The Rock’
Protagonisti i Aquaman, Jason Momoa është shumë i emocionuar për të bashkëpunuar me Dwayne "The Rock" Johnson në një film të ri, megjithatë ka vetëm një problem në planin e tij. Xhirimet janë planifikuar të fillojnë muajin tjetër në filmin…
Atlantis është zbuluar së fundmi në Fortnite
Atlantis, qyteti i fundosur, është zbuluar në Fortnite Vendndodhja e Fortnite quhet Coral Castle, një pikë referimi e mbushur me statuja antike dhe arkitekturë që është e mbuluar me alga deti dhe koralesh, e mbuluara nga të gjitha anët nga…
Si të merrni sfurkun në Coral Cove për skinin e Aquaman në Fortnite
Aquaman është shumë afër. Një skin i madh, me muskuj dhe me flokë të gjata i Aquaman, i frymëzuar nga Jason Momoa mund të vijë në patch-in e ardhshëm të Fortnite. Për ta marrë këtë skin, lojtarët duhet të plotësojnë…
Armiku i Aquaman do të vijë së shpejti në Fortnite
Data miners në Fortnite kanë zbuluar file të bëra leak nga Item Shop, që sugjerojnë ardhjen e skinit të antagonistit të Aquaman. Black Manta pritet të vijë në battle royale gjatë Season 3. Sfidat e kësaj jave që lojtarët duhet…
Ky leak në Fortnite zbulon pamjet e para të Atlantis nga Aquaman
Shumë fansa mund të kenë menduar se Epic Games dha maksimumin e tij kur harta u përmbyt në fillimin e Fortnite Season 3, por duket se ende nuk i kemi parë të gjitha. Shtëpia e Aquaman, Atlantis, mund të drejtohet…
Shazam! është një tjetër sukses masiv për DC
Teksa Marvel bëhet gati ti japë fund një dekade serish filmash me Avengers: Endgame, rivalët DC dhe Warner Bros më në fund kanë arritur suksesin e tyre në ekran. Një fundjavë hapëse prej $53 milionë për filmin Shazam! është prova…
Cristiano Ronaldo hiqet nga coveri i FIFA 19 – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. Apex Legends kap 25 milion lojtarë 4. Publikohet traileri i ri i Aladdin dhe konfirmohet vazhdimi i Aquaman 3. Activision-Blizzard shkurton 8% të stafit të tij 2. DOTA 2 rikthehet në…
Aquaman 2 është konfirmuar dhe do të ketë skenaristin e tij origjinal
Ende nuk dihet nëse do të jetë pjesë e projektit edhe regjizori i filmit të parë Aquaman solli mbi $ 1.1 bilion në box office, duke u bërë automatikisht një nga filmat komercial të vitit. Me një sukses të niveli…
Aquaman: Filmi më i madh DC që pas Dark Knight Rises i 2012s
Aquaman, filmi më i fundit i superheronjve të DC ka qenë dhe vazhdon të jetë një sukses masiv në box office. Pas një fundjave tjetër në vend të parë, filmi tanimë ka bërë 751.8 milion $ në mbarë botën. Sipas…