Ylli i Barcelona, Griezmann, filloi organizatën e tij të esports
Sulmuesi i ekipit të Barcelona, Antoine Griezmann, ka zbuluar lançimin e organizatës së tij të esports të quajtur Grizi Esport. Organizata ka filluar që tani punën për të gjetur lojtarë në Fortnite CS:GO etj. Griezmann i bashkohet një liste të…
Një ish punonjës i EA shpjegon pse Antoine Griezmann është bërë ban nga FIFA
Chukwuma Morah, një ish menaxher i komunitetit të EA për FIFA, ka zbuluar arsyet e çuditshme se pse Antoine Griezmann, sulmuesi për Barcelonën dhe Francën, pati një ban nga accounti i tij i FIFA. Morah, i njohur online si 'Chu…