fbpx
Zbulohet Power Rangers: Battle for the Grid, loja e re fighting
Loja do të lançohet për konsola në muajin Prill. nWay së bashku me Hasbro dhe Lionsgate zbuluan për publikun Power Rangers: Battle for the Grid, një lojë të re fighting e cila do të lançohet në PC më vonë gjatë këtij…