Anno 1800 është falas këtë javë dhe DLC e dytë do të vijë javën tjetër
Një mori update-sh do të vijnë në lojë Ubisoft sapo lajmëroi një mori update-sh për Anno 1800. Pas lançimit të DLC-së Sunken Treasure para disa javësh, Botanica do të vijë në 10 shtator. Përveç kësaj, do të keni mundësi të…
Anno 1800 ndryshon kursin: do të lançohet fillimisht në Epic Store
Pre-orders në Steam megjithatë ende do të respektohen Loja real-time strategy (RTS) e Ubisoft, Anno 1800 është loja më e fundit e cila lë pas Steam dhe hedh sytë nga Epic Games Store. Ndryshe nga lojërat e shumta të cilat…
Regjistrohuni për Beta-n e Anno 1800, e cila nis të enjten
Closed beta për lojën më të re të serisë Anno nga Ubisoft do të nisë në 31 janar. Seria e Ubisoft, Anno, është sërish pranë zgjerimit, me Anno 1800 gati për t'u lançuar në fund të muajit Shkurt. Ndërkohë, lojtarët…
Anno 1800 – Traileri zyrtar i Gamescom 2018
Udhëhiq Revolucionin Industrial në ANNO 1800. Rruga që zgjidhni do të ndryshojë botën. A jeni një novator apo një shfrytëzues? Një shtypës apo një çlirues? Mënyra se si bota do t'ju kujtojë, varet tërësisht nga ju. Ndërtoni qytetin tuaj dhe…