fbpx

Tag: Animal Crossing: Pocket Camp

Një bashkëpunim midis Sanrio dhe Animal Crossing: Pocket Camp vjen së shpejti
Kemi një lajm të veçantë për lojën Animal Crossing: Pocket Camp që është e disponueshme vetëm për pajisjet smart! Sanrio®, marka globale e lifestyle më e njohur për ikonat e saj si Hello Kitty®, Aggretsuko ™ dhe Keroppi ™, po…