fbpx
PUBG Mobile po teston helikopterë, një hartë të re dhe Angry Birds
Shumë gjëra interesante po ndodhin me betën Kineze. Beta e fundit e PUBG Mobile në Kinë ka sjellë shumë veçori të reja për lojën, përfshirë këtu helikopterët dhe një bashkëpunim me Angry Birds. Po po, Angry Birds. Beta Kineze ka…