Tag: Ang

Imazhet e para të Avatar: The Last Airbender zbulojnë cilët do të jenë aktorët
Imazhet e Netflix të Avatar:The Last Airbender zbulojnë grupin e aktorëve të shfaqjes, duke përfshirë yjet që luajnë Aang, Katara, Sokka dhe Zuko. Shfaqja është një adaptim live-action i serialit të animuar me të njëjtin emër që u shfaq nga…
Atleti olimpik bëhet i famshëm pasi kopjon Aang nga Avatar
Surferi holandez Kiran Badloe ishte një sukses në Lojërat Olimpike Tokio 2020, jo vetëm për fitimin e medaljes së arit në klasën e meshkujve RS: X për windsurf. Atleti gjithashtu tërhoqi vëmendjen e shikuesve me prerjen e flokëve të tij…