Tag: andrew tate

Logan Paul pranon të ndeshet me Andrew Tate
Logan Paul pretendon se është i gatshëm të përballet me ish-kampionin e kikboksit Andrew Tate në ringun e boksit ndërsa Tate vazhdon të fitojë vëmëndje në internet pas disa debateve virale. Logan Paul është i zhytur deri në gjunjë në…
Andrew Tate “të shkatërrojë” Jake Paul
Kikboksieri që ka pushtuar TikTok, Andrew Tate është i bindur se kush do të fitonte mes tij dhe Jake Paul, ndërsa audienca pret për një ndeshje të mundshme mes të dyve Common Tate W Sportet luftarake kanë kaluar një metamorfozë…