Tag: among us

Epic pranon se Fortnite Impostors janë inspiruar nga Among Us
Fortnite Impostors ishte vërtet e frymëzuar nga loja Among Us, ka pranuar faqja zyrtare e lojës në Twitter. Tweet -i fillestar solli në vëmendje faktin që mode i Fortnite tani përmban një veçori të re Role Bias, e cila ju…
Fortnite shton një Among Us mode brenda në lojë
Fortnite: Impostors është një mode i ri që del sot, një gjë që mund të tingëllojë pak e njohur për këdo që ka luajtur Among Us (një nga lojërat e tjera tepër të njohura në internet tani). Imposters i vendos…
Lojërat më të mira nëse keni një PC jo të mirë
Një lojë nuk përkufizohet vetëm nga grafikat dhe këtë gjë industria e gaming e ka provuar shumë gjatë kohëve të fundit. Prandaj, GameON po iu sjell një listë me lojë për kopmpjutera loë-specs ose të quajtur ndryshe PC koti. Among…
Streamer-ja Sydeon abuzohet në një lojë Valorant
Conent creator i Cosplay, Sydney "Sydeon" ka dalë me disa përvoja shqetësuese kur luante Valorant. Sydeon e cili ka luajtur veçanërisht Among Us së bashku me Rachell Hoffstetter "Valkyrae", ka përjetuar ngacmime të rënda nga lojtarët ”toksikë” ndërsa ishte në…
Among Us shfaq hartë të re, role, cosmetic, dhe më shumë
Shumë karakteristika të reja po vijnë në lojën gjithnjë e më popullore Among Us, duke përfshirë një modalitet Hide & Seek, role të reja dhe një hartë të re. Zhvilluesit e Among Us, InnerSloth zbuluan disa nga tiparet e ardhshme…
Një copë pule që ngjan me Among Us u shit për $50,000 në eBay
Një copë pule e McDonald's konkretisht, nga një vakt i kombinuar BTS, që është formuar si një personazh i ekuipazhit nga loja hit me multiplayer Among Us është aktualisht në eBay, dhe ofertat kanë kaluar 50,000 dollarë. 153 oferta janë…
Among Us kap 2 milionë lojtarë aktiv pasi del falas në Epic Store
Among Us nuk po e lëkund industrinë siç ishte vitin e kaluar, por është akoma mjaft popullore, në masën e qindra mijëra lojtarëve të përditshëm vetëm në PC. Çfarë përfitoni kur shtoni një përzierje të dhuratave të Epic Games Store?…
Among Us është falas për t’u luajtur në Epic Games Store
Among of Us, zhvilluar nga InnerSloth, dhe lançuar në vitin 2018. Por në vitin 2020, loja pa një fluks të madh lojtarësh gjatë pandemisë COVID-19. Ekipi ka azhurnuar lojën bazë me harta dhe karakteristika në vend që të ndjekë një…
Këto janë lojërat më të luajtura në histori
Industria e gaming është një prej industrive më dinamike e cila ndryshon shpesh dhe një lojë e vogël mund të tërheqë një vëmendje tepër të madhe dhe të fitoj një popullaritet të madh. Prandaj ne po iu sjellim një listë…
Among Us po vjen në PlayStation me skin-et Ratchet & Clank
Innersloth njoftoi gjatë edicionit të Prillit të Sony PlayStation State of Play se Among Us do të vijë në platformë më vonë këtë vit. Në krye të lojës së fashme me shumë lojtarë në PlayStation 4 dhe 5, ajo do…