Tag: Among Us 2

Among Us mund të zhdukej që në 2019 si lojë
Në një intervistë me Visionaries dhe e vërejtur nga PCGN, bashkëthemeluesi i Innersloth, Marcus Bromander, zbuloi se ekipi "në thelb kishte përfunduar" me lojën Among Us në fillim të 2019 dhe kishte hequr dorë nga ajo. Përgjigjet e Bromander rreth…
30 emrat më të çuditshëm dhe komik në Among Us
Zakonisht lojtarët janë kreativ me emrat e tyre por këto emra vështirë se mund t’iu vijnë në mendje Among Us u zhvillua dhe publikua nga InnerSloth dhe që prej asaj kohe ka qënë pothuajse e vdekur. Pas pothuajse 2 vitesh…
Tashmë në Among Us do të mund të votoni në mënyrë anonime
Update i ri që do të vijë në Among Us do të sjellë disa ndryshime Update i fundit ka shtuar një veçori të re që iu lejon të votoni në mënyrë anonime. Kjo veçori bën të mundur që të mos…
A do të mundet Among Us të qëndrojë në majë të Twitch?
Çfarë po ndodh dhe çfarë do të ndodh me Among Us në Twitch Party games kanë pushtuar Twitch gjatë kësaj vere sidomos pas lojës Fall Guys e cila tërhoqi shumë  vëmendje. Që prej asaj kohe Among Us, një lojë e…
Ndryshimet midis hartave në Among Us
Diferencat midis hartave të cilat mund t’iu japin një avantazh në lojë Among Us është tashmë një prej lojërave më të populluara në planet dhe çdo njohuri rreth saj mund t’iu hyjë në punë në çdo moment si Imposter ose…
Si të bëheni një Imposter në Among Us
A është e mundur të bëheni një Imposter sipas dëshirës në Among Us Nëse kemi luajtur ndonjëherë lojën Among Us me shumë mundësi ka ndodhur ndonjëherë që keni luajtur për një kohë të gjatë si një crewmate duke shpresuar të…
Nuk do të ketë Among Us 2 – Çfarë e pret të ardhmen e Among Us?
Studio Innersloth nuk dëshiron të fragmentojë tashmë bazën e tij masive të lojtarëve Një muaj pas njoftimit të tij, një vazhdim i papritur i madh "misteri hapësinor me shumë lojtarë" midis nesh është anuluar. Sa i përket anulimeve, është relativisht…