Tag: amber heard

Mbi 3.2 milion firma mblidhen për peticionin kundër Amber Heard
Një peticion për të hequr Amber Heard nga Aquaman And The Lost Kingdom ka arritur tashmë 3.2 milionë nënshkrime. Puna për filmin e ardhshëm të DC është aktualisht duke u zhvilluar dhe ka të ngjarë të përmbushë datën e planifikuar…