Tag: altered carbon

Steam bllokon lojërat që përdorin blockchain, kripto, dhe NFT
Valve po ndërmerr hapa për të hequr lojërat që përfshijnë teknologjinë blockchain në mënyrë që të përdorin kriptomonedhë si Bitcoin dhe shenja të pakontrollueshme-NFT-si mekanikë loje nga Steam. Teknologjia Blockchain, dhe NFT në veçanti, janë bërë një temë e nxehtë…
Sezoni i dytë i Altered Carbon të Netflix është live tashmë
Por nga ana tjetër është mjaft më i shkurtër se sezoni i kaluar Sezoni i dytë, i cili dukej sikur nuk do të vinte për pak kohë, pasi mbaroi i pari, është live tani me një sasi të mirë të…
Traileri i Altered Carbon Season 2 vendos Anthony Mackie në qendër
Sezoni me tetë episode lançohet më 27 Shkurt Seriali origjinal i Netflix Altered Carbon është rikthyer pas një ndërprerje dy-vjeçare më 27 Shkurt. Ditën e djeshme gjigandi i transmetimit hodhi një trailer të ri, së bashku me detajet e parë…
Shihni trailerin e Altered Carbon Season 2 me Anthony Mackie si Kovacs
Ka një Last Envoy të ri në qytet, ose, mirë, është i njëjti Last Envoy vetëm në një "sleeve" të ri. Në sezonin 2 në Netflix të Altered Carbon, Takeshi Kovacs do të luhet (kryesisht) nga Anthony Mackie. Versioni i…