Tag: alien: isolation

Shitjet verore në GOG sjellin shumë lojëra falas
Shitjet verore GOG kanë nisur dhe kanë sjellë një mori lojërash falas, një botues kryesor në linjën DRM-free dhe një nga lojërat më të mira horror në PC. Po, Sega më në fund i është bashkuar vitrinës dhe ka sjellë…
Alien: Isolation lançohet për iOS dhe Android
Alien: Isolation, loja horror pirst person të vitit 2014, e vendosur në botën e Alien të Ridley Scott, tani është e disponueshme në mobile, duke përfshirë iOS dhe Android. Alien: Isolation ndjek vajzën e Ellen Ripley, Amanda, e cila mëson…
Sot do të gjeni Alien: Isolation falas në Epic Store
Në giveaway-n e 15 lojëra falas për 15 ditë, të Epic Games Store, për sot rradhën e ka Alien: Isolation. Ju keni 24 orë kohë për të marrë kopjen tuaj falas. Alien: Isolation është një nga eksperiencat më të mira…
Fox thotë se më shumë lojëra Alien po vijnë për mobile
Më shumë lojëra Alien janë në punim e sipër, ka thënë Fox teksa një kontraditë lindi nga njoftimi i një loje të re mobile e bazuar në këto seri. Këtë javë FoxNext Games, pjesa e Fox që po përpiqet të…
Alien: Blackout nuk është pasardhësi që po ëndërronim
Fansat e Alien janë më të zhgënjyer se kurrë! Amanda Ripley, protagonistja e Alien: Isolation rikthehet në një lojë të re, por nuk është ajo që po shpresonit. Alien: Blackout është një lojë survival e llojit horror për smartphone, ku…