Tag: agent

Riot zbulon agent e ri Yoru bashkë me aftësitë e tij në Valorant
Yoru është këtu, duke ndryshuar mënyrën se si do të luani Valorant Numri i agents në Valornat ka filluar të rritet vazhdimisht dhe së fundmi Riot Games ka zbuluar një agent të ri në lojën e saj i cili quhet…
Zbulohet zyrtarisht Killjoy, agjentja më e re e Valorant
Riot ka zbuluar tashmë zyrtarisht agjenten e re të Valorant Riot ka konfirmuar leaks të shumta gjatë ditëve të fundit dhe tashmë ka zbuluar zyrtarisht Killjoy, agjenten e 12 të Valorant. Killjoy është gjermane dhe duke gjykuar nga aftësitë e…
Zbulohet Reyna, agjentja e re që do të vijë në Valorant
Reyna do të jetë agjentja e 11-të e Valorant Riot Games ka zbuluar zyrtarisht ditën e djeshme agjenten e re të Valorant, duke e çuar numrin e personazheve në lojë në 11. Agjentja quhet Reyna dhe konfirmon leaks që kemi…
Hidhen shenja drejt agjentes më të re të Valorant
Të paktën mund të themi që asaj i pëlqen ngjyra lejla... Riot Games ka hedhur shenjat e para drejt agjentes së 11 të Valorant, e cila pritet të vijë në lojë kur ajo të lançohet javën e ardhshme. Agjentja është…
Bëhet leak Bombshell, agjenti i palançuar në Valorant
Nga ky leak, agjenti i ri duket mjaft interesant Valorant është ende në closed beta, por është kthyer në një prej lojërave më të mëdha në botë, me Riot Games që po përdor famën e tyre për t'u përhapur në…