Tag: adult swim

Rick and Morty zbulon trailer-in live-action
Një promovim i shkurtër i ri për Rick and Morty të Adult Swim paraqet Christopher Lloyd duke luajtur Rick Sanchez, duke zbuluar nj5 çështje që ka vazhduar për shumë fansa që nga zanafilla e shfaqjes si një mashtrim Back to…
Rick & Morty debuton skenën e parë të Season 5
Season 5  i Rick And Morty do të publikohet këtë të dielë, 20 qershor dhe për të përgatitur adhuruesit e serisë Adult Swim, shfaqja televizive surrealiste ka zbuluar hyrjen për episodin e premierës. Me trailer për aventurat e Familjes Smith…
Çfarë është trendi më i fundit i [AS] në Internet?
Trendi i Adult Swim, i njohur gjithashtu si trendi 'AS', po bëhet mjaft i famshëm në TikTok.  Siç çdo javë që kalon, një tjetër trend i ri vjen në TikTok. Këtë herë, TikTok-ers po u tregojnë ndjekësve të tyre se…
Rick and Morty Season 5 nxjer trailerin e ri
Rick dhe Morty pëlqen të befasojë fansat, kështu që ishte vetëm çështje kohe para se seriali hit të dilte me një tjetër trailer të paparalajmëruar. Shfaqja së fundmi u dha fansave një tjetër trailer për sezonin e pestë. Pavarësisht nga…
Rick and Morty po sjell një crossover me Rainbow Six Siege
A keni menduar ndonjëherë se çfarë do të ndodhte nëse seriali i Adult Swim, Rick and Morty të ketë një crossover me shooter-in taktik të Ubisoft, Rainbow Six Siege? Jo, as unë. Megjithatë po ndodh, kështu që edhe ju mund…
Rick & Morty: Season 5 Promo sugjeron udhëtimin mes dimensioneve pa portal gun
Sezoni i pestë i Rick and Morty mund të jetë larg, por ka marrë promon e tij të parë dhe ju ka ofruar fansave provë të udhëtimit në kohë pa patur portal guns. Rick and Morty i Dan Harmon dhe…
Anime e Shenmue është duke u punuar tek Crunchyroll dhe Adult Swim
Shenmue do të vijë tek Adult Swim në SHBA dhe në Crunchyroll për shtetet e tjera Crunchyroll dhe Adult Swim kanë njoftuar se ata po punojnë në një anime të bazuar tek seria e lojërave Shenmue. Anime do të ketë…
Ja se kur do të dalë episodi i rradhës i Rick and Morty, si dhe episodet e mbetura
Jo shumë kohë tashmë para se të dalë episodi 8 i Rick and Morty Season 4. Të dielën, më 17 maj është data kur episodi do të dalë në SHBA, në saktësisht 11:30 PM Easter (05:30 me orë shqiptare) në…
Traileri i sezonit 4 të Rick and Morty konfirmon datën e lëshimit
Jo nuk është gënjeshtër 1 prilli Më në fund: traileri i ri i Rick dhe Morty sezonit 4 ka bërë pothuajse të pamundurën, dhe zbuloi se kur do të shikojmë pesë episodet e fundit të sezonit aktual. Seriali i Adult…
Rick and Morty sjell një fragment anime gjatë Toonami
Toonami është padyshim një nga arsyet kryesore përse anime sot është kaq e njohur dhe e pëlqyer dhe Adult Swim sjell shumë nga animet më të mëdha në rrjetin e tij televiziv. Shpesh herë ka edhe raste personalizimi për të…