Tag: addison rae

Ky është trendi më i fundit viral në TikTok
Një përdorues i quajtur 'Asterhetic Time Warper' i cili pretendon të jetë një 'udhëtar në kohë' nga viti 2714 po bëhet viral në TikTok për videot e tij që pretendojnë të parashikojnë ngjarjet e ardhshme, por natyrisht, shumë nuk besojnë…
Addison Rae iu përgjigjet kritikëve për filmin e saj
Addison Rae ka bërë debutimin e saj zyrtarisht në ekranin e Netflix ‘He's All That’, por nuk është pritur mirë siç Rae dëshironte dhe madje po refuzohet nga njerëzit akoma pa e parë atë. Addison Rae së pari u bë…
Njerëzit po tallen me filmin e Addison Rae në Netflix
Përdoruesit e TikTok janë duke komentuar filmin e parë të Addison Rae, ‘He's All That’, pasi zbuluan se është i mbushur me gabime të vazhdueshme, përfshirë atë ku buzët e saj nuk lëvizin fare. Addison Rae ndërmori hapat e saj…
Addison Rae zbulon detaje për muzikë të re që do të sjellë
Ylli i TikTok, Addison Rae duket se po bën të gjitha llojet e ndërmarrjeve emocionuese në këtë moment nga koncertet e raportimit të UFC-së te filmat e rinj në një album të ri të mundshëm. Tani, Rae ngacmoi disa detaje…
Addison Rae u pushua nga UFC?!
Addison Rae është përgjigjur pasi ajo u kritikua në Twitter për ‘marrjen e vendeve të punës’ duke bërë disa punë raportuese për UFC. 20-vjeçarja Addison Rae ishte në trendin e Twitter në 10 korrik pasi ajo postoi disa imazhe të…
Khaby Lame tashmë ka më shumë ndjekës në TikTok sesa Addison Rae
Khaby Lame ka arritur të kapërcejë Addison Rae në ndjekësit në TikTok, duke e bërë atë personin e dytë më të ndjekur në platformë - dhe me një rritje kaq të shpejtë të ndjekësve, duket se ai mund të mundë…
Addison Rae dhe dramat pas ndarjes me Bryce Hall
Addison Rae kritikoi Bryce Hall për tregimin e një llogarie "të njëanshme" të ndarjes së tyre gjatë episodit të fundit të reality show ‘Sway Life ', duke e thirrur atë për "standarde të dyfishta." Marrëdhënia shumë e reklamuar e Addison…
Addison Rae kritikohet për shfaqjen në videon e Vogue
Ylli i TikTok Addison Rae po kritikohet pasi u shfaq në një episod të ‘7Days7Looks’ në faqen e Vogue në Instagram, disa e quajtën atë “të turpshme”. Addison Rae është një nga yjet më të mëdhenj të TikTok, duke kaluar…
TikTok-er Elie Zeiler i përgjigjet krahasimeve me Charli D’Amelio dhe Addison Rae
TikToker-ja e famshme Ellie Zeiler transmetoi një mesazh për një numër komentuesish që vazhdonin të bënin krahasime midis saj, Charli D’Amelio dhe Addison Rae. Pavarësisht se llogaritë e saj në TikTok, Instagram dhe YouTube kanë një numër të madh ndjekësish,…
20 emrat më të njohur në TikTok me fitimet më të mëdha
Aplikacioni TikTok po bëhet gjithnjë dhe më i përdorur në vitet e fundit dhe, si rezultat, disa nga përdoruesit më të njohur po fitojnë miliona. Influencers si Charli dhe Dixie D’Amelio, Addison Rae dhe Noah Beck janë bërë personazhe të…