Bëhen leak operatorët e Operation Steel Wave në Rainbow Six Siege
Dy operatorët e rinj do të jenë Ace dhe Melusi Pas zbulimit të teaser-it të Operation Steel Wave në Rainbow Six Siege, një klip i ri i cili prezanton dy operatorët e rinj të lojës është bërë leak. Mesa duket,…
Pimp sjell ace-in më qesharak të vitit në CS:GO
Një ace për t'u mbajtur mend! Streamer-i, analisti dhe ish-lojtari profesionist i CS:GO Pimp kapi një ace mjaft të papritur sot në raundin e parë të Mirage në matchmaking. 24 vjeçari po bënte ushtrime dhe pa se harta kishte nisur.…