Tag: absolute drift

Epic sjell dy lojëra falas këtë javë që nuk duhet t’i humbisni
Absolute Drift: Zen Edition dhe Rage 2 janë free ketë javë në Epic Games Store Edhe ketë javë si gjithmonë, Epic Games Store ka sjellë lojërat e saj falas në platformën e saj dhe ketë herë kjo platformë ka vendosur…