Tag: A1 Adria League

A1 Gaming Weekend sjell tre tournaments të reja çdo fundjavë
Në tre fundjavat e ardhshme do të ketë tournament-e në Rainbow Six Siege, Rocket League dhe Pro Evolution Soccer Sezoni i pestë i A1 Adria League tashmë u mbyll, ku u shpallën ekipet më të mira rajonale në lojëra si…
Ekipi kosovar uNiQUE arrin vendin e dytë në A1 Adria League CS:GO
uNiQUE.Xportal humbi në finale 2-1 ndaj Ex-BLUEJAYS në A1 Adria League Ditën e djeshme në Zagreb të Kroacisë, u zhvilluan gjysmëfinalet dhe finalja e madhe e A1 Adria League Season 4. Në këtë turnament ballkanik, i cili zhvillohet në CS:GO,…
Ekipi i XPortal në CS:GO përfaqëson Kosovën në A1 Adria League
Ekipi i XPortal në CS:GO është kualifikuar për fazën e grupeve në A1 Adria League ku do t'i bashkangjitet ekipeve të njohura ballkanike si Unique, Bluejays, Locastic dhe The Overpowered. Ekipi i XPortal u formua për ta provuar veten në…