Tag: a plague tale: innocence

Lojtarët e PlayStation po i dashurojnë lojërat e reja falas
Formacioni i lojërave falas PlayStation Plus për korrik 2021 mund të ketë ndarë dhe zhgënjyer pajtimtarët e PlayStation 4, por duket sikur pronarët e PlayStation 5 po kalojnë një killer time me freebie-n e tyre ekskluziv. Ju kujtohet, shumë abonentë…
Monster Hunter Stories 2 dhe A Plague Tale: Innocence vijnë në Nintendo eShop
Nintendo sjell në dyqanin e saj online Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin dhe A Plague Tale: Innocence bashkë me shumë lojëra të tjera të cilat duhet t’i provoni. Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin Një aventurë e…
Këto janë lojërat falas të PS Plus për Korrik 2021
Formacioni i PlayStation Plus për muajin korrik ka disa hite të mëdha, duke përfshirë Call of Duty: Black Ops 4 dhe A Plague Tale: Innocence. Si gjithmonë, këto lojëra janë "falas" nëse keni një anëtarësim aktiv të PlayStation Plus. Lojërat…
Konfirmohet loja falas e PlayStation
Gjithnjë e më shumë po duket se loja falas e PlayStation 5 për pajtimtarët e PlayStation Plus në korrik do të jetë me të vërtetë ri-përpunuesi i ri i A Plague Tale: Innocence. Javën e kaluar, përdoruesi i ResetEra deluxera…
A Plague Tale: Innocence Review
Në një industri që ka si qëllim vetëm të fitoje, Focus Home Interactive konsiderohet si një kompani e mire. Jemi në mes të 2019s dhe pak a shumë kemi pare me dhjetëra multiplayers që tentojnë të çajnë tregun, vetëm për…
A Plague Tale: Innocence: Shihni 16 minuta gameplay
Nga gamescom vjen një video gameplay prej 16 minutash për aventurën e ardhshme të veprimit A Tale Plague: Innocence. Videoja tregon një sekuencë nga video-loja e ardhshme, shumë interesante indie, e cila iu prezantua shtypit të E3 pas dyerve të…