Tag: 6ix9ine

PewDiePie i bën thirrje 6ix9ine në diss track kundër Cocomelon
PewDiePie i çoi diss tracks në nivelin tjetër, duke postuar këngën e tij të re 'Coco' kundër Cocomelon. Aty ai bëri shaka edhe se si rapper-i 6ix9ine është spiun. Kënga në fjalë sigurisht që është komike dhe parodike. 31-vjeçari e…