Acer zbulon monitorin e tyre të ri Predator X25 360Hz
Jo se na duhet, po kush nuk do të donte ta kishte një? Gjatë segmentit të gaming në stream-in [email protected] 2020, Acer zbuloi produktet e reja Predator, ku përfshihen një desktop dhe laptop, një pije energjike e quajtur Predator Shot…
Nvidia zbulon monitorin e parë 360Hz G-Sync
Monitori i parë 360Hz u zbulua gjatë CES Nvidia zbuloi ditën e djeshme monitorin më të shpejtë në botë për gaming dhe esports, ASUS ROG Swift 360Hz. Ky monitor ka një madhësi prej 24.5 inch dhe suporton një rezolucion prej 1080p…