Tag: 2k21

Sezoni i tetë NBA 2K21 sjell Trial of Champions
Sezoni i tetë i NBA 2K21 MyTeam është vendosur të fillojë ndërsa Full Throttle është në rrugën drejt përfundimit. Duke filluar nga 4 qershori, lojtarët do të marrin pjesë në një temë të re të quajtur Trial of Champions, e…
PUMA njofton koleksionin më të fundit me 2K
PUMA dhe botuesi botëror i lojërave video 2K, zbuluan një bashkëpunim që paraqet Court Rider 2K, bluza me mëngë të shkurtra dhe mëngë të gjata me logon PUMA Hoops dhe një kapuç me ngjyra të dyfishta me një grafik 2K21.…