Tag: 2k

NBA 2K21 njofton sezonin e pestë të MyTeam
Sot, 2K ka shpallur sezonin e saj të fundit të MyTEAM për NBA 2K21 me temën e epokës moderne kundrejt epokës së artë. Nga Zion Williamson te Michael Jordan, lojtarët do të jenë në gjendje të garojnë në ndeshjet legjendare…
Updates të reja kanë ardhur për lojtarët në NBA 2K21
Me votimin e NBA All-Star të hapur për një javë, ne kemi parë disa performanca të mira në fushë nga një numër lojtarësh që do të shpresojnë të zgjidhen. Yjet e Konferencës Lindore, Joel Embiid (+1), Jaylen Brown (+1) dhe…
WWE 2K Battlegrounds Shton Chyna, Christian, e më shumë këtë javë
2K Games njoftoi valën e katërt të Superstars dhe WWE Legends për WWE 2K Battlegrounds. Bashkimi me lojën duke filluar me update-tin e listës, do të jetë Chyna, Christian, Dana Brooke, Tyler Breeze dhe Otis. Ju mund të shihni njoftimin…
NBA 2K21 MyTEAM Season 4 ka dalë tashmë
2K ka njoftuar që NBA 2K po lançon sezonin e ardhshëm të MyTEAM për NBA 2K21 në PlayStation 4 dhe 5, Xbox One dhe Xbox Series X | S, Nintendo Switch, Google Stadia dhe PC, duke vazhduar strukturën e sezonit…
Update i dhjetorit ka dalë tani në Civilization 6
Shtet-qytetet do të renditen sipas llojit, dhe ju thjesht i kontrolloni/hiqni ato që dëshironi për listën tuaj. Nëse doni të jeni një tiran i vërtetë, madje mund të ndaloni që të shfaqen të gjitha shtet-qytetet e një lloji të caktuar.…
Legjendat e WWE i bashkohen WWE 2K Battlegrounds
Ric Flair, Bret Hart, Roddy Piper, Diesel dhe Razor Ramon bashkohen me update-tin e tretë të lojës 2K njoftoi sot se 'Hall of Famers' e WWE, Ric Flair, Bret Hart, Roddy Piper, Diesel dhe Razor Ramon do të bashkohen në…
Këto janë ndryshimet më të fundit që kanë ardhur në NBA 2K21
Një update i ri është lëshuar për versionet e gjeneratës së ardhshme të NBA 2K21 dhe duhet t'u japë lojtarëve në PlayStation 5 dhe Xbox Series X / S shumë ndryshime të reja interesante për të parë në lojë. Shumica…
Damian Lillard dhe Rob Gronkowski vijnë në WWE 2K Battlegrounds
Madhështori i basketbollit, 'Dame time', atleti që ka dalë në kopertinën e NBA 2K21, reperi dhe tani super ylli e WWE 2K Battlegrounds Lillard dhe Rob Gronkowski do të përfshihen si pjesë e updates të radhës të WWE 2K Battlegrounds…
Sezoni 7 i WWE SuperCard është i disponueshëm tani
Sezoni 7 i WWE SuperCard, shtesa më e re në lojën me karta të Cat Daddy Games, tani është në dispozicion si një update falas i shkarkueshëm në App Store për pajisjet iOS, duke përfshirë iPhone dhe iPad; Google Play…
Mafia: Trilogy tashmë është e disponueshme në PC
2K dhe Hangar 13 njoftuan se Mafia: Trilogy në PC përmes Steam do të jetë në dispozicion për blerje  në Europë nga 20 Nëntori për £29.99. Me blerjen, lojtarët do të jenë në gjendje të marrin Mafia: Trilogy përmes një…