Tag: 2k games

Patch-i i ri i NBA 2K21 sjell ndryshime në versionin next-gen të lojës
Një update i ri është tani në dispozicion për versionin next-gen të NBA 2K21. Përditësimi shton muzikë të re në kolonën zanore dhe ngjashmërinë e përditësuar të lojtarëve për një numër lojtarësh aktualë të NBA, si dhe një numër rregullimesh…
WWE SuperCard Royal Rumble ’21 prezanton nivelin e ri të kartave, bonuset e më shumë
2K Games lëshoi ​​një njoftim të ri për shtyp duke konfirmuar se WWE SuperCard do të merrte një update Royal Rumble 2021 që prezanton nivele të reja kartash, boosts, shpërblime dhe më shumë. Niveli i kartave Royal Rumble '21 në…
Season 3 i NBA 2K Mobile do të shfaqë Kevin Durant
2K ka bashkëpunuar me Kevin Durant dhe kompaninë e tij, Thirty Five Ventures, për të sjellë yllin e Brooklyn Nets përpara ekranit të vogël. Durant do të jetë atleti ikonë për NBA 2K Mobile gjatë Season 3, i cili është…
Bëhuni pjesë e festimeve të eventit 24-orësh, 2KFest
2KFest ka filluar tashmë! Këtu është gjithçka që duhet të dini për eventin e transmetuar live! Transmetimi global 24 orë do të sjellë më të mirën e muzikës, basketbollit, lojrave dhe kulturës për të festuar brezin e ardhshëm të NBA…
Kjo është çfarë ka sjellë Update 1 i NBA 2K21 në next-gen
NBA 2K21 për platformat e gjeneratës së ardhshme sapo mori update-tin e parë të madh për të rregulluar disa probleme kryesore të komunitetit. Keni probleme me frames ndërsa shëtisni nëpër qytet? A ka ndaluar progresi juaj i Badge papritmas? Update-i…
Njoftohet 2KFest për të festuar 21 vite të 2K
Tani që NBA 2K21 ka dalë zyrtarisht për konsolat next-gen, 2K ka njoftuar 2KFest, një festë globale të muzikës, basketbollit, lojërave dhe kulturës. Ngjarja 24-orëshe do të paraqesë NBA dhe WNBA All-Stars dhe legjenda, talente muzikor dhe influencers nga e…
Traileri i fundit i Civilization VI na prezanton me Hammurabi
Firaxis dhe 2K Games lëshuan një tjetër trailer të ri të Civilization VI duke u përqëndruar në DLC-në e ardhshme. Ne mësojmë më shumë rreth Babylon, e cila do të shtohet me DLC-në e lëshuar këtë muaj, dhe në të…
Festoni me lojërat e 2K Games
Për të gjithë ju që keni filluar që tani të mendoni për dhuratat për të afërmit tuaj dhe ende nuk keni vendosur ose jeni ende të paqartë; formacioni i gjerë i lojërave të 2K, duke përfshirë hitet si NBA 2K21…
Mafia: Definitive Edition Review
Vrasja, grabitja, krimi dhe tradhtia janë kombinimi i duhur i fjalëve me të cilat mund ta përshkruajmë serinë e lojërave Mafia. Mafia 1 është një prej lojërave të cilat akoma sot edhe kësaj dite kujtohet dhe na sjell nostalgji. Fatkeqësisht…
Ndryshime midis Mafia: Definitive Edition dhe Mafia 1
Edhe pse Mafia: Definitive Edition është një remake i Mafia 1, ajo prapë ka ndryshime nga loja origjinale Mafia 1 është një prej lojërave të cilat akoma sot edhe kësaj dite kujtohet dhe që na sjell nostalgji. Edhe pse jemi…