Tag: 1v1

Si të fitoni përballjet 1v1 në Red Bull Solo Q League of Legends
League of Legends është një lojë e cila zakonisht luhet me miqtë tuaj ose lojtarë të tjerë 5v5 ku secili luan një rol të veçantë. Por Red Bull Solo Q është një prej të pakta tournament ku lojtarët përballen 1v1.…
Një mode i ri 1v1 mund të futet në Valorant
Valorant është gati të bëhet më konkurrues me ndeshjet zyrtare për duelet e “arenës” 1v1. Lojtarët konkurrues duan të sfidojnë kundërshtarët e tyre në një betejë 1v1 gjatë ndeshjeve. Është një praktikë e zakonshme mes lojtarëve të përkushtuar Valorant që…
Shfaqet gameplay i parë Project L të League of Legends
Si pjesë e fazës përfundimtare të festimit të serialit Netflix Arcane, i cili përfundoi këtë fundjavë, Project L sjell Tony dhe Tom Cannon duke shfaqur një video që ri-zbulonte lojën dhe tregonte kontrollet, disa nga personazhet dhe se si do…
Luani 1v1 në hapësirë me këtë hartë të CS:GO
Ndërsa Operacioni Riptide i Counter-Strike: Global Offensive ka disa harta të reja për të luajtur, gjithmonë shfaqen më shumë nga komuniteti që duken gjithashtu shumë mbresëlënëse. Një krijim i tillë i fansave është harta e re e anijes kozmike 1v1…
Si të luani 1v1 në COD: Mobile?
Call of Duty: Mobile është një nga tactical shooters më të mirë të disponueshëm në mobile. Loja është një miks i të gjithë lojërave të mëparëshme të Call of Duty dhe i jep bazës së lojtarëve edhe nostalgji kur e…