fbpx
Lajm i Fundit Nintendo PC PS4 PS5 Xbox One Xbox Series X|S

Samurai Warriors 5 vjen me risi në gameplay dhe grafika

Samurai Warriors 5, KOEI TECMO, Omega Force,