fbpx
Lajm i Fundit

Free2Play | Lançohet Crucible dhe zbulohet data zyrtare e lançimit të Valorant

Këtë javë, Amazon Game Studios më në fund lançoi lojën e tyre të parë, Crucible, ndërkohë që Riot Games zbuloi datën zyrtare të lançimit të Valorant. Unë jam Ergi dhe ju po ndiqni F2P.

Lojërat:

  • Valorant – 0:16
  • League of Legends – 1:12
  • Free Fire – 2:04
  • Fortnite – 2:46
  • Crucible – 3:33